Site Rengi


GÜVENLİK GÜÇLERİNE HAFTA SONU KAMPANYASI

GÜNVELİK GÜÇLERİNE ÖZEL HAFTA SONU 08:00-12:00 SEANSLARINDA ÖZEL İNDİRİM KİŞİ BAŞI 100 BOYA TOPU SADECE

30 TL

DETAYLI BİLGİ

Paintball Ankara

Paintball Ankara

Paintball Ankara

Paintball Ankara

Bilkent Arena

ankara paintball

ankara paintball

Bilkent Arena Paintball Ankara
Vurulmadan ilerleyebilecek misiniz? Oyun senaryosundan şaşmadan görevi başarıyla tamamlayabilecek misiniz? Bireysel kararlarınız takımı nasıl etkiliyor? Bir bütün olarak hareket edebiliyor musunuz? Bütün bu soruların cevabını paintball ile eğlenirken bulacaksınız. Savaşmak hiç bu kadar renkli, bu kadar eğlenceli olmamıştı…

Kaskınızı takın, tulumunuzu giyin, silahınızı kuşanın! Herşey hazırsa stratejiler belirlensin, pozisyon alınsın, renkli top savaşı başlasın!

Toksik madde içermeyen, tamamen bitkisel boya kapsülleriyle oynanan bu oyunla ekipçe stres atmaya, takımınızla yakınlaşmaya, hızlı ve etkili kararlar almaya hazır olun. Paintball, iş hayatında ekiplerin yakınlaşmasını sağlamak ve çalışanlara takım çalışmasını sevdirmek amacıyla da iyi bir motivasyon etkinliği olarak sık sık kullanılıyor. Tüm oyun hakemler gözetiminde ve kontrolünde oynanıyor.

Savaş stratejilerinizle beyninizi, çevik hareketlerinizle bedeninizi çalıştırın. Düşünün, hızlı hareket edin, vurun, kaçın, gardınızı alın! Hem eğlenceli hem de öğretici olan bu oyuna katılmak, renkli maceralara atılmak için vakit kaybetmeyin!

23 Mart 2018
Paintball Ankara için yorumlar kapalı
119 kez görüntülendi
Etiketler: